0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Powiedz nam o sobie i swojej pracowni!

Martsy.pl rozwija się, każdego dnia przybywa nowych Sprzedających i produktów. Dziękujemy Wam za okazane zainteresowanie! Naszym kolejnym pomysłem na przybliżenie Waszej działalności klientom jest seria artykułów w których będziecie mogli opowiedzieć o sobie, o swojej pracowni, o technikach w jakich wykonujecie prace itd. Każdy sprzedający na martsy.pl użytkownik będzie miał możliwość napisania takiego tekstu i dodania do niego zdjęć. Wszystkie artykuły opublikujemy na stronie głównej martsy.pl oraz zalinkujemy na naszym Instagramie. Dzięki temu Wasi klienci będą mieli szansę poznać lepiej Wasze pracownie i przekonać się o ich wyjątkowości!

Dodatkowo ogłaszamy konkurs. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której zdjęcie z linkiem do artykułu na naszym Instagramie zdobędzie najwięcej polubień do 15.03.2022. Nagrodą w konkursie będzie płatna (przez nas) promocja zdjęcia i linku do artykułu na Facebooku i Instagramie przez 4 dni (17 – 20.03.2022). Dzięki temu artykuł przedstawiający Twoją pracownię ma szansę dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy osób! Z pewnością zwiększy to zainteresowanie Twoimi produktami.

 1. Jak ma wyglądać artykuł?
  Artykuł powinien zawierać minimum 5 akapitów składających się z minimum 7 zdań. Długość artykułu nie jest ograniczona, jeśli chcesz napisać więcej – nie ma problemu. Wymagamy także załączenia minimum 2 zdjęć – jedno z nich będzie zdjęciem głównym artykułu i zostanie także udostępnione na Instagramie wraz z linkiem do artykułu.
 2. O czym pisać?
  O swojej przygodzie z wybraną kategorią rękodzieła, o swojej pracowni, o produktach które wytwarzasz. Możesz opisać ciekawe historie związane ze swoją twórczością.
 3. Czy dodatnie takiego artykułu jest odpłatne?
  Nie, publikacja artykułu na naszej stronie i naszym Instagramie są bezpłatne dla użytkowników martsy.pl, którzy posiadają aktywne oferty.
 4. Czy każdy artykuł bierze udział w konkursie?
  Tak. Jeśli jednak nie chcesz brać udziału w konkursie a tylko opublikować artykuł, poinformuj nas o tym.
 5. Jak dodać artykuł?
  Zapoznaj się z Regulaminem akcji promocyjnej (poniżej). Treść artykułu i zdjęcia prześlij na adres: media@martsy.pl. Prosimy o załączenie w mailu poniższej zgody:

  Akceptuję Regulamin akcji promocyjnej “Powiedz nam o sobie i swojej pracowni” organizowanej przez firmę Martsy Marketplace Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na publikację przesłanych przeze mnie zdjęć na stronie internetowej www.martsy.pl oraz na profilach mediów społecznościowych martsy.pl

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ “POWIEDZ NAM O SOBIE I SWOJEJ PRACOWNI”:

 1. Organizatorem akcji promocyjnej jest firma Martsy Marketplace Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa, KRS: 0000937284, NIP: 7011062267, REGON: 520631703
 2. Uczestnikiem akcji może być każdy aktywny i posiadający konto sprzedającego użytkownik serwisu martsy.pl
 3. Akcja polega na możliwości dodania na stronie www.martsy.pl przez użytkownika artykułu opisującego jego działalność związaną z wytwarzaniem rękodzieła. Zdjęcie wraz z linkiem do artykułu zostanie także udostępnione na Instagramie, na profilu MartsyPL.
 4. Dodanie artykułu jest bezpłatne.
 5. Artykuł może zawierać promocję jedynie produktów i usług oferowanych bezpośrednio przez użytkownika portalu, zabronione jest promowanie produktów i usług osób lub firm trzecich.
 6. Artykuł pisany jest w całości przez użytkownika, organizator akcji zastrzega sobie jednak prawo do poprawy błędów stylistycznych i ortograficznych.
 7. Artykuł powinien zawierać minimum 5 akapitów składających się z minimum 7 zdań. Długość artykułu nie jest ograniczona. Artykuł powinien zawierać także minimum 2 zdjęcia, w tym jedno zdjęcie w formacie do publikacji na Instagramie.
 8. Użytkownik dodający artykuł poświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do przesyłanych zdjęć.
 9. Organizator ma prawo do odmowy publikacji artykułu gdy narusza on zasady niniejszego Regulaminu, Regulaminu serwisu www.martsy.pl lub narusza zasady Prawa obowiązującego na terenie Polski.
 10. Nagrodą w konkursie akcji jest płatna (opłacana przez Organizatora) promocja na mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) posta prowadzącego do artykułu zwycięzcy. Promocja odbędzie się w dniach: 17.03 – 20.03.2022.
 11. Nagrodę w konkursie zdobędzie użytkownik, którego zdjęcie do artykułu na Instagramie MartsyPL zdobędzie największą ilość “polubień”. Data rozstrzygnięcia konkursu to 15.03.2022 godzina 23:00.
 12. Nagroda w konkursie nie podlega wymianie, w szczególności nie jest wymienialna na środki pieniężne.
 13. W przypadku gdy zwycięzca konkursu zrezygnuje z przyjęcia nagrody, prawo do nagrody przypadnie kolejnej osobie której zdjęcie otrzymało najwięcej “polubień”.

Więcej z bloga:

Porady dla Sprzedających na Martsy.pl

Przygotowaliśmy krótki poradnik, który pomoże zwiększyć zainteresowanie Twoimi ofertami oraz ułatwić pracę ze stroną martsy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Sezon weselny 2022

Choć w kalendarzu mamy jeszcze zimę, to z pewnością wiele osób już myśli o najważniejszym dla nich wydarzeniu tego roku - o swoim ślubie!...

Dzień babci i dziadka 2022

Dzień babci już w piątek 21.01 a dzień dziadka w sobotę 22.01. Tradycyjnie, w te dni wnukowie wyruszą w odwiedziny do swoich dziadków aby...

Sprzedaż zamienna, komplementarna, usługi dodatkowe

Jeśli próbujesz swoich sił w sprzedaży, prędzej czy później zaczniesz zastanawiać się nad tym jak poprawić swoje wyniki. Często myślisz wtedy o kosztownych formach...